Основні відомості про школу

  • Середня школа с. Баранівці Самбірського району Львівської області була заснована у 1936 році.
  • У 1988 році перейшла у нове приміщення. 

  • У 1995 році реорганізована у навчально-виховний комплекс «Школа – дитячий садок» І-ІІІ ступенів.
  • У листопаді 2007 року пройшла атестацію на право проведення освітньої діяльності та отримала високу оцінку.
  • У 2008 році змінила назву на Баранівецький навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" з правом провадження загально-освітньої, дошкільної та позашкільної діяльності.
  • З 01 вересня 2010 року в рамках Програми розвитку Самбірщини на 2009-2012 р.р. було призупинено функціонування дочірньої Міжгайцівської СЗШ І ступеня (всі учні довозяться до Баранівецького НВК, а працівники школи успішно працевлаштовані в НВК).
  • У рамках проекту “Рівний доступ до якісної освіти в Україні” 20 липня 2010 року сесією Самбірської районної ради за №399 було створено  Баранівецький освітній округ, де Баранівецькому НВК відведено роль опорного навчального закладу.
  • З 01 січня 2016 року Баранівецький НВК перейшов у підпорядкування Воле-Баранецької ОТГ

Новий навчальний рік

      Мова навчання у закладі - українська.   

    У 2018-2019 навчальному році у підпорядкуванні навчального закладу є одна філія - дошкільне відділення. У 2019 році  у Баранівецькому НВК школі навчається 178 учнів в 10 класах (у цьому навчальному році у школі немає 11-го класу). У даному навчальному році в закладі працюють дві дошкільні групи. На даний час дошкільну установу відвідують 50 дітей з 8-ми населених пунктів округу. Для учнів 1-4 класів створено групу продовженого дня.  Для дітей із соціально-незахищених категорій організовано безкоштовне харчування, всі інші діти мають змогу харчуватись за батьківські кошти. За належне медичне обслуговування учасників навчально-виховного процесу відповідає медична сестра, яка працює на повну ставку. Довіз учнів, дошкільнят та вчителів до НВК та інших шкіл округу забезпечують два шкільних автобуси, супровід дітей під час підвозу до місця навчання здійснюється спеціально призначеними педагогами. Кількість працівників, які працюють у закладі -  48 осіб. З  них  педагогічних  працівників   28  осіб, обслуговуючого персоналу - 20, з них сезонних працівників - 3.

         У школі для забезпечення навчально-виховного процесу створено та діють такі кабінети і приміщення: кабінет математики, кабінет української мови та літератури, 4 кабінети початкових класів, 2 комплекси для дітей дошкільного віку, кабінет історії та етнографії, кабінет географії,  кабінет фізики, кабінет хімії, кабінет біології, кабінет Захисту Вітчизни,  2 комп’ютерних класи,  лекційний кабінет, методичний кабінет,  комбінована майстерня, логопедичний кабінет, спортивний зал,  краєзнавчий музей, бібліотека з читальним залом, актовий зал, їдальня, профспілковий кабінет, медичний кабінет.  В біологічному кабінеті встановлено мультимедійну інтерактивну дошку. 

 

     У школі є вільний доступ Wi-Fi до  мережі Інтернет у всіх приміщення навчального закладу. П'ять ноутбуків, два мультимедійних проектори, три рідкокристалічних телевізори дозволяють використовувати інформаційно-комунікаційні технології в  будь-якому приміщенні школи. Два комп'ютерні класи створюють можливості для успішного вивчення інформатики учнями 2-11 класів.

    Школа є активним учасником українсько-естонського проекту "Міксіке в Україні". Ведеться електронний облік за допомогою програми "ЕКурс. Школа"  На базі навчального закладу відпрацьовуються ряд ідей вдосконалення методичної роботи в умовах об'єднаної громади (плани професійного розвитку вчителя, модель евалюації, самооцінювання, мережева модель методичної роботи, рейтингова оцінка діяльності вчителя). Школа є опорним пунктом для підвищення фахової майстерності педагогів округу. Ми тісно співпрацюємо з ЛОІППО. Баранівецький НВК має напрацьовані міжнародні зв'язки.

     Виховна програма Баранівецького НВК розрахована на 2017-2020 роки та передбачає реалізацію основної місії навчального закладу - «Виховувати в учнів потреби здорового способу життя, почуття відповідальності за природу як національне багатство». В даному навчальному році педагогічний колектив буде продовжувати роботу над науково-методичною проблемою  - «Інноваційні технології навчання і виховання як засіб розвитку творчої активності  вчителів та учнів»

 

 

 
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов