Що нового на сайті

  • У рубриці Публічна інформація оприлюднено інформацію про вибір підручників для учнів 1-го класу.
  • У рубриці Документація та плани роботи розміщено план роботи навчально-виховного комплексу на травень
  • У рубриці Публічна інформація ви можете ознайомитись із використанням коштів. Інформація оновлюється в трьохденний термін з моменту перерахунку коштів.
  • У рубриці ДПА та ЗНО ви можете переглянути презентацію про участь в ЗНО 2018. Над головною сторінкою розміщено посилання на онлайн-ресурс з підготовки до ЗНО
  • 23 січня відбувся перший конкурс на заміщення посади вихователя дошкільної установи. З протоколом засідання комісії можна ознайомитись у рубриці Наявність вакантних посад!
  • Новий кошторис на 2018 рік у рубриці Публічна інформація (Фінансові документи розміщено для Баранівецького НВК та Вербівської СЗШ)
  • У рубриці Навчання ми оновили результати навчання за 1-семестр 2017-2018 року, а також тренд 2002-2018 рр.
  • Знайомтеся з новими учнівськими правилами у рубриці Шкільне самоврядування!

 

  Вітаємо на сайті Баранівецького НВК !  

"Ти хлопцем був убогим

                  І пас сільські ягнята,

                  А домом твоїм була

                  Мала селянська хата".

12.03.2019р. проведено свято «Малий Тарас» учнями    3 класу. До Тарасового портрета поклали кошик з квітами. У віршах, сценках згадали тяжке кріпацьке життя Т.Г.Шевченка. Сценка «Тарас і Катруся», «Розмова Тараса з Оксаною», «Як Тарас ходив до залізних стовпів». Шевченко завжди живе між нами, поки ми виконуємо його пісні. У виконанні дітей прозвучали пісні на слова Т.Г.Шевченка.

 


"Рідна мова дається народові Богом". Така тема уроку української мови була у 5 класі. Урок був присвячений Міжнародному дню рідної мови. З презентації учні довідалися про те, чому відзначають цей день у цілому світі. Урок продовжився мандрівкою замками Львівщини та іншими історичними місцями, де були "заховані" різні мовні завдання, серед яких  творчі завдання, інтерактивні вправи, хвилинки розвантаження. А пошановувачі виразного читання організували засідання гуртка за горнятком чаю та випічкою.


Небесна сотня – то в серцях вогонь,

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідна, свою дитину.

 

Небесній сотні шана й молитва

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий, Боже, освяти

І в мирі, Господи,

Прийми їх душі.

 

Щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні, які загинули за нашу свободу і залишаться нашими захисниками, у школі 18.02-20.02 пройшли виховні години «Ти бачив, як Ангели в небо летіли, вечір памяті» «Герої не вмирають. Просто йдуть…», була організована книжкова виставка «Наш дух не зламати – свободу не вбити.

   Учні у скорботі низько схилили голови перед пам’яттю людей різного віку, яких забрали небеса у мирний, цивілізований час XXI століття.

 

 


Нехай Стрітенська свічка принесе у всі оселі мир, спокій, добробут, а свята водиця додасть здоров'я на цілий рік!

З такими побажаннями відзначили свято Стрітення Господнє учні 5 класу. Під час проведення заходу учні  ознайомили з народними звичаями  на Стрітення, здійснювали інсценізацію народних обрядів, читали  вірші і співали пісні-замовляння на добро та тепле літо. 

 


22 січня у Баранівецькому НВК відбувся флешмоб "В єдності сила народу" до Дня Соборності та Свободи України. Учні та вчителі школи утворили "Живий ланцюг" та всі разом заспівали Гімн України. На завершення флешмобу прозвучали патріотичні пісні. А ще школярі активно підтримали акцію "Розгорнімо прапор України".


 

21.12.2018

20 жовтня у 1 класі , вчитель Кіт Н.В., відбулося свято «100 днів у школі».Першачки порадували  присутніх запальними танцями, піснями, цікавими іграми та сценками про перші 100 днів навчання. Батьки виконували завдання з «рожевого» капелюха. Свято викликало багато позитивних  емоцій.

 

В рамках проведення тижня англійської мови учні Баранівецького НВК  взяли участь у конкурсі  на кращу листівку  "Christmas is Coming",  прослухали колядки англійською мовою, розказували про святкування Різдва.

На завершення  взяли участь  у вікторині, яку виконували на своїх телефонах, використовуючи мобільний додаток  "Kahoot"

 


З 10.12 по 14.12 у школі проходив Всеукраїнський тиждень права. Протягом  тижня класними керівниками були проведені виховні години «Правила знай, а обов’язки виконуй» (Бучко І. І., кл. кер. 10кл.), «Правовий вернісаж» (Козловська М. М., 7кл.), «Мої права і обов’язки» (Якимів Н. М., 5кл.). Патральська Г. З. вчитель історії і правознавства, провела у 10 кл. урок «Права людини». Учні 5-6 класів малювали малюнки «Мої права». Бібліотекарем була оформлена книжкова вистава. А соціально-психологічна служба підготувала для учнів 4 класу Відеопрезентацію « Права людини починаються з прав дітей».


 13 грудня традиційні вечорниці влаштували учні 8 класу Баранівецького НВК до свята  Андрія Первозваного.Затишна хата з господинею, гурт веселих дівчат, хлопців, щедрий стіл із смачними стравами_ дійство, яке  захоплювало глядачів. Все свято супроводжувалося українськими піснями та колядками. Веселі конкурси, чарівне ворожіння, смачна калита – все дарувало радість. Не обійшлися вечорниці без Стецька, який шукав наречену. Яскраве дійство відкрило перед учасниками та гостями дотепність,гумор та щедрість талановитого українського народу, красу його традицій і обрядів.  На завершення  свята всіх пригостили смачню калитою  та запашними пампушками.

 

   


07.12.2018

З 3 по 7 грудня проходив тиждень третьокласника. Був проведений турнір «Найрозумніший». В першому турі брали участь усі учні. В другому турі брали участь 6 учнів – переможців І туру. Найрозумнішим виявився Ільчишин Богдан. В День захисника Вітчизни проводили «Веселі старти». Діти розвивали вміння і фізичні навички. Виховували почуття дружби і колективізму. Естафета «Хто спритний», «Кольорова стрічка», «Передай - сідай», «Уперед по тунелі», «Веселий потяг», фотоконкурс «Чи знаєте ви?». Конкурс Капітанів.

«Бал Попелюшок». Розвивати творчі здібності учнів створювати святковий настрій, виховувати повагу до дівчат. Конкурс «Завдання мачухи», «Кулінарний конкурс», «Білий танець», «Принци взувають принцес».

 


22 листопада

Осінь гарна, наче чарівна

Вся природа стала чарівна

Ой ходила осінь, блукала

І красу і серце розливала

І розлилась її краса у дошкільній групі «Дзвіночок» (вихователь Буклів Н.М.). Спочатку свято було під загрозою, бо Королеву Осінь зачаклувала Кікімора Безбарвна і забрала всі її кольори. Але діточки молодці, вони відшукали усі кольори. Таночок овочів допоміг віднайти червоний колір. Музичний поїзд переніс дітей у ліс, де були танцюючі листочки, які подарували жовтий колір. А дівчатка-краплинки натанцювали нам синього кольору. Свято закінчилось примиренням Осені і Кікімори Безбарвної.


21.11.2018

Ми почали роботу над створенням осередку для відпочинку учнів. Тут вони зможуть проводити свій вільний від навчання час, обмінюватись думками, ідеями цікавими захопленням, вчитися співпрацьовувати між собою. Креативні ідеї надають і учні і вчителі. Велика заслуга в цьому Кириленка Івана, нашого працівника. Активно йому допомагає Крушинська Софія учениця 9-го класу.

Робота проводиться за підтримки депутата Львівської обласної ради Володимира Кужидла.


20 листопада дошкільною групою «Сонечко» (вихователь Петрунів Л. М.) було проведено свято «Прощання з осінню». Діти інсценізували казку «Ріпка» зустрілися з Осінню, яка обдарувала всіх щедрими осінніми дарами. Свято супроводжувалося танцями, піснями. Не обійшлося свято і без участі батьків. Тому щира подяка батькам за співпрацю з колективом.


9 листопада 2018 року.

Волошкові очі у моєї мови.

В тих очах відбито калиновий жар

І блакить небесна, й спалах колисковий,

І Дніпра могуча, праведна душа.

Щоранку линуть з наших уст милі кожному слова до матусі чи батька, до однокласника чи сусіда, до вчителя чи перехожого. Слова про добро, правду, істину. Слова, які золотою ниткою єднають нас із давниною.

Слово-душа, слово-криця, слово-багнет, слово-молитва, слово-крик – таке воно різноманітне.

До відзначення Дня української писемності і мови долучилися і учні Баранівецького НВК. Стінгазети, малюнки, участь у написанні ХVІІІ Радіодиктанту національної єдності, на завершення свято мови «Волошкові очі у моєї мови», виступ вокальної групи – усе це як вияв шани до рідної мови.


9 листопада 2018р. учні 5 класу Баранівецького НВК відвідали історико-етнографічний  музей «Бойківщина»  у  м.Самборі.  Із захопленням розглядали старовинні речі (сорочки, запаски, кебати…), предмети побуту (гончарний посуд, жорна, маснички, олійницю, ручні ступи…), музичні інструменти, зразки вишивок, предмети ткацтва  кін. ХІХ - поч. ХХст. Дізнались про побут, традиції та культуру бойківського етносу.

Побували на місцевій площі Ринок, піднялись сходами на вежу міськради та подивились на Самбір у всій його красі.


 Осінь... Золота пора... Скільки приємного, таємничого, цікавого вона несе з собою. Недарма про неї так багато написано віршів, пісень, оповідань. І, мабуть, немає такого художника, композитора, який би не описав осінь. 26.10.2018 для учнів 7-10 класів був організований осінній бал. Старшокласники і старшокласниці кружляли в осіннюму вальсі... Як це добре бути частиною довершеної осінньої краси. Відчувати на щоках останні теплі промені сонця. На святі усі поринули у казку з дитинства, казку про Попелюшку. Тут і карета, пишне плаття, загублений черевичок... Весь вечір був насичений цікавими конкурсами та розвагами.


Святковий ярмарок - 19.10.2018. П'ятниця. Кінець ще одного робочого тижня.. А в Баранівецькому НВК щорічний святковий ярмарок. Учні 5-10 класів підготували смаколики і з радістю ділились з іншими.. Було захопливо і цікаво.. А ще СМАЧНО.


   Теплий осінній сонячний день налаштував на плідну роботу першокласників Баранівецького НВК. Це інтегроване заняття про підприємницьку діяльність на свіжому повітрі. НУШ - в дії!


 

 

   

 

Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов