Партнерство

  • В листопаді 2007 року  до школи завітала делегація директорів шкіл села Нєплі та Шебні гміни Ясло Республіка Польща. В результаті даної зустрічі у приміщенні районної ради Самбірського району було підписано наміри про майбутню співпрацю.
  • У грудні 2007 року делегацією Самбірського району, у складі якої був директор школи Пазюк С.З.,  було зроблено  візит у відповідь - в результаті цього було підписано угоду про співпрацю.
  •  3-4 грудня 2008 року до Баранівецького НВК завітала делегація вчителів партнерських шкіл з Польщі. В ході зустрічі педагоги оглянули школу, обмінялись поглядами на розвиток освіти. Для польських колег було організовано екскурсію по місту Самбору та відвідування музею Бойківшина.

  • 24-25 квітня вчителі Баранівецького НВК та Волебаранецької СЗШ вирушили на терени парнерських шкіл у гміну Ясло. Польські колеги влаштували незабутню зустріч та подорож по визначних місцях воєводства. В ході зустрічі війт гміни та директори шкіл намітили наступні кроки співпраці, основою яких має стати дружба та зустрічі дітей.
  • 25 травня 2012 року до школи завітали гості з Республіки Польща, представники професійної освіти гміни Бяла Подляска. Освітняни з Польщі мали змогу побувати на святі Останнього дзвоника, оглянути навчальний заклад, ознайомитись із пам'ятками самбірщини.

     

     

 

                

Наші польські партнери     

 

 

 

 

 

 

 

  

   
 
Создание сайтов ЕкатеринбургШаблоны сайтовПоиск товаров - справочник цен, каталог магазинов, прайс-листыБесплатные шаблоны дизайна образовательных сайтов